Author: l***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's really beautiful.
Color: White
Price: 125kr
Original Price: 167kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 253 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25101763481668877 |
Author: l***4
Date:
Review: it's really beautiful.
Color: White
Author: v***l
Date:
Review: YALLLLLL ITS SO PRETTY.
Color: White
Author: R***a
Date:
Review: It’s a very cute wig
Color: White
Author: h***6
Date:
Review: beautiful wig was perfect for my halloween costume so pretty and long and soft
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.